piątek, 16 sierpnia 2013

Warsztaty z Karolą Witczak

Nasza kolejna propozycja warsztatowa to warstwowa kartka, w stylu shabby chic z Karolą.

KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE - MILION WARSTW, MILION DETALI
Podczas warsztatów każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia kilku kartek okolicznościowych wg prezentowanych na zajęciach prac wzorcowych stworzonych przez prowadzącą - Karolę Witczak. Spróbujemy stworzyć kartki tradycyjne lecz również w nietypowych kształtach, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic. 

Stworzymy kartki złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów - od naturalnych, poprzez znalezione w domu "starocie" czy zrecyklingowane, nikomu nie potrzebne detale, aż do profesjonalnych, stworzonych specjalnie na potrzeby cardmakingu - dodatki. 

Z przyjemnością pokażę jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic.
Wszystkie materiały zapewnia prowadząca. Prosimy aby zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia).
Godzina: 13.00
Czas trwania: 3,5 godziny Cena: 80zł/ osoba
Zapisy: retrohaika@gmail.com

5 komentarzy:

 1. Ja też się zapisuję!
  Jeśli dobrze zrozumiałam, to w sobotę 12.10.o godz. 13.30 warsztaty z p. K. Witczak, w ramach RZ. Spotkań Scrapowych. Tak?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. A dla mnie już nie starczyło miejsca:-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam dwa inne warsztaty, które są dostępne tu http://scrap-rzeszow.blogspot.com/p/warsztaty.html

   Usuń