niedziela, 13 października 2013

I już po imprezie ;)

Witajcie Kochani, 
wszyscy już dotarli szczęśliwie do domu??? To czas na podsumowanie i podziękowania ;) 
Lista będzie dłuuuga. Na początek jedna fotka od Gosi :) 


Wszystkim Wam należą się ogromne podziękowania, zacznę od początku ;) 

Po pierwsze ogromnie dziękuję Izie Weron ,to dzięki Kochanej Izie impreza mogła się odbyć w Rzeszowie, w SP nr 11. Iza zajęła się także patronami medialnym, udzielając m.in. wywiadów w Radio Via i Radio Rzeszów razem z Dorotą , która także przygotowała zaproszenia dla patronów medialnych i księgę gości dla uczestników zlotu ;) Dziękuję Dorotko bardzo bardzo ;)

Dziękuję naszym patronom medialnym za objęcie patronatem Rzeszowskich Spotkań Scrapowych i pomoc w promocji wydarzenia. 

Podziękowania należą się Gosi - Penini oraz Madzi - Novince m.in. za projekty graficzne , za pokazy i warsztaty oraz obsługę stoiska studio75. 
Cieszę się i dziękuję, że z warsztatami przybyły Maja Nowak i Karola Witczak ;) 
Dziękuję także mONAmi, Mariuszowi Gierszewskiemu, Gosiak i Dryszcze za poprowadzenie pokazów!!!!

Jak wiecie obsługą  fotograficzną imprezy zajęła się Paulina Wośko, dziękuję Kochana za wszystkie fotki, które opublikujemy już wkrótce ;) 
Ogromnie cieszę, się że wystawcy zaufali nam i naszej imprezie i przyjechali do Rzeszowa, często pokonując kilkaset kilometrów. Bardzo szkoda, że z przyczyn losowych nie dotarły do nas wszystkie sklepy. Liczymy, że na kolejne spotkanie, może już na wiosnę dotrą wszyscy ;) 
Wystawcom dziękuję także za liczne nagrody jakie ufundowali do konkursów i candy. 

Dziękuję Renatce Kurpycie, która pomogła dotrzeć kilku wystawcom na Spotkanie ;) zastępując GPSa ;) 

Podziękowania dla Marcina, Agnieszki Korman, Dominiki Żugaj,Renacie K.,Dorotce, Novince za pomoc przy stoisku jak i całej imprezie. 

I ogromne podziękowania WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM, dużym i małym ;) za liczne przybycie, to dla Was odbyła się ta impreza po raz pierwszy i nie ostatni. 
Jesteście chętni na kolejną??? 
Jeśli kogoś pominęłam w podziękowaniach, to bardzo, bardzo proszę mi wybaczyć. 

Pozdrawiam Was ciepło 
Aneta Mencfel 

20 komentarzy:

 1. Było cudnie, najlepiej i należą się Wam owacje na stojąco :))

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za świetną imprezę, tu moja krótka relacja:
  http://www.askowo.blogspot.com/2013/10/rzeszowskie-wspomnienia.html
  pozdrawiam wszystkich, których poznałam i nie poznałam :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wszystko, było fantastycznie... zapraszam na moją fotorelację :)
  http://jolagg.blogspot.com/2013/10/rzeszowskie-spotkanie-scrapowe.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. było BOSKO !!!! Anetko odwaliłyście z Izą kawał dobrej roboty :) szacun wielki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Poproszę kolejną, bo tym razem jednak nie udało mi się dotrzeć :( A patrząc na wszystkie fotki i relacje tak mi strasznie żal, że mnie nie było :( Ciesze się, że impreza tak się udała i wszyscy piszą o niej w samych superlatywach :) Brawo!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Anetko za zaufanie i wiarę , ze nam się uda:) dziękuję Dorocie za serce, wsparcie w radiu i cenne scrapowe rady, Penini za kotka, Madzi i Karoli za fantastyczne warsztaty:) dziękuję tez wszystkim cudownym osobom za to, ze dały się poznać i wyściskać:)acha...i Wystawcom za wspaniałe zakupy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za te wspaniałe chwile z Wami-było cudownie!!! Wielkie brawa dla organiztorek impreza bardzo bardzo udana:) Buziaki*

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję! Spotkanie było cudowne, organizacja na najwyższym poziomie. Aneta i Iza chapeau bas! Niezapomniane chwile, cieszę się, że mogłam być z Wami i poznać tyle ciekawych osób:)
  Pozdrowienia i uściski:*

  OdpowiedzUsuń
 10. Duże piwo za bardzo dobrze zorganizowana imprezę. Do zobaczenia na następnej :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Było naprawdę świetnie, atmosfera bardzo przyjazna!

  OdpowiedzUsuń
 12. Super impreza. czekam z niecierpliwią na kolejne :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Było fantastycznie!!! Gratulacje DZIEWCZYNY! Świetna organizacja i naprawdę rewelacyjna atmosfera - dziękuję!! :-***

  OdpowiedzUsuń
 14. I ja serdecznie dziękuję za mega dawkę pozytywnej energii, kameralny, ciepły klimat i torbę przydasi :)))) Poznałyśmy się w dość hm "ciekawym" miejscu, ale od czegoś trzeba zacząć ;))))

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękujemy! Było fantastycznie. Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję udanej imprezy :) Super, że pojawiło się nowe tak pozytywne miejsce spotkań w scrapowym świecie ;D Oby tak dalej! Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 17. Pięknie dziękuję za cudne spotkania i ogromnie gratuluję tak superowej imprezy!! Było fantastycznie!!! Niesamowita, kameralna, mega pozytywna atmosfera i perfekcyjna organizacja - jeszcze raz wielkie gratki i wielkie dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 18. Dziękuję w imieniu całej Magicznej Kartki, że mogliśmy uczestniczyć w tej niesamowitej imprezie i doświadczyć tak wspaniałej, klimatycznej atmosfery jaka panowała na Spotkaniu! Wspaniali odwiedzający, świetni wystawcy i rewelacyjne Grono Organizacyjne. Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję ! Brawo ! :*

  OdpowiedzUsuń
 19. Ogromnie Wam dziękuję w imieniu swoim i Izy , cudownie jest czytać wszystkie Wasze opinie - takie pozytywne i ciepłe. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwie i już myślimy o wiosennej edycji tej imprezy ;)

  OdpowiedzUsuń